Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka siedliskowa Słubica-Wieś

Słubica-Wieś, mazowieckie

  • 228 000 zł
  • 3 000 m²
  • 76 zł/m²

Zdjęcie

Marek Ziółek

Skontaktuj się

Działka siedliskowa Słubica-Wieś

Słubica-Wieś, mazowieckie

zaktualizowane:
6 maja 2026

228 000 zł

3 000 m²

76 zł/m²

Działka siedliskowa Słubica-Wieś

Zaktualizowane: 6 maja 2026

228 000 zł 3 000 m² 76 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 228 000 zł (76 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: siedliskowa, 3 000 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI NADARZYN, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2451/1807/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działki siedliskowe, znajdująca się 20 minut jazdy samochodem od Warszawy. Możliwa zabudowa siedliskowa (budynku mieszkalnego oraz budynków gospodarczych) w związku z opcją scalenia kilku działek w większą całość, a także dzierżawy dodatkowych działek - wystarczy wystąpić o pozwolenie na budowę.
Prąd, gaz, woda dostępny jest w drodze gminnej około 300m.
Dodatkowo, istnieje wygodna droga wewnętrzna o szerokości 10m. Udział w drodze o powierzchni 575m2 jest obowiązkowy . (...)

Agent

Marek Ziółek

885 585...

885 585 010

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marek Ziółek

885 585...

885 585 010

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marek Ziółek

Zostaw telefon, oddzwonimy